עדין מתלבטים? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

  [sourceurl thesource]

  לחץ להתקשרות

  5 דרכים יצירתיות לשדרוג הרהיטים הקיימים בבית – הטיפים שיסייעו לכם לעצב מחדש

  1. הרהיטים בבית שלנו עברו דבר או שניים ולפעמים אנחנו צריכים לחשוב כיצד לשדרג אותם. מעבר דירה, כלב או חתול שאוהב לטפס על הספה, ילדים שלא תמיד משאירים נקי אחרי שהם מסיימים לאכול, מכות או שריטות ורשימת הנזקים שהרהיטים שלנו עלולים לעבור עוד רחוקה מלהסתיים. אם מדובר בשולחן לסלון, כורסא, שידת מדפים בחדר הילדים, המיטה הזוגית בחדר השינה או כל רהיט אחר ויש בו פגם קטן אפשר תמיד לעצב מחדש את הסלון או החדרים ולהסתיר את הפגם. כך למשל אם הכורסא קרועה מעט בחלקה האחורי, הצמידו אותה לקיר וכך אף אחד מהאורחים שמגיעים אליכם לא יידע על כלל על הקרע.
  2. אופציה נוספת לשדרוג הרהיטים בביתכם היא צביעתם מחדש. צביעת דלתות מטבח למשל הופכת ברגע אחד את הדלתות לחדשות לגמרי מבלי הוצאה כספית מופרזת ובלי שתצטרכו ללכת ולבחור דלתות חדשות. לפעמים צביעה מחדש יכולה בהחלט לעשות את העבודה עבורכם ולחסוך לכם גם הרבה מאוד כסף וגם הרבה מאוד זמן.
  3. אם צביעת ארונות מטבח או רהיטים אחרים בבית זו לא אופציה עבורכם אתם יכולים פשוט להחליף חלק מהרהיטים ובכך להציג באור שונה גם את הרהיטים האחרים. אם למשל הכורסאות בסלון כבר לא נראות כמו בעבר, לפעמים החלפת השולחן בסלון יכולה להציג אותן באור אחר לגמרי וזאת למרות שבכלל לא עיצבתם או שדרגתם אותן. העיצוב של הסלון או של החדרים הוא כוללני ומורכב מהרבה מאוד פרטים, לפעמים בעזרת שינוי אחד או שניים אתם יכולים לשנות את העיצוב כולו.
  4. חידוש וצביעת ארונות מטבח כאמור זו אופציה מצוינת אשר עומדת לרשותכם אבל לפעמים מדובר לא רק באפשרות לחדש או לשדרג אלא לשנות לגמרי את העיצוב של הבית. אם למשל ארונות המטבח שלכם לבנים ואתם רוצים לשנות לגמרי את המראה של המטבח אתם יכולים פשוט לצבוע את הארונות בצבע אחר ולהכניס גוון אחר ותחושה אחרת לגמרי לחדר שבו אתם אוכלים אוכל ומכינים אוכל. לא כל צביעה חייבת להיות רק לשם החידוש אלא לפעמים זו יכולה להיות הדרך שלכם לשנות לגמרי את העיצוב של הבית כולו או של חדר אחד ספציפי.
  5. מה דעתכם על מפה חדשה או וילון חדש? לפעמים דווקא השדרוג הטוב ביותר עבור הרהיטים הקיימים בבית נעשה מבלי לגעת בהם בכלל. במקרים רבים השדרוג הטוב ביותר עבור שולחן הסלון או פינת האוכל הוא מפה חדשה, עבור ארונות המטבח השדרוג הטוב ביותר הוא וילון חדש והשדרוג הטוב ביותר עבור הכורסא הוא פשוט כיסוי חדש. שדרוג הרהיטים בבית זו משימה לא פשוטה אבל גם לא כל כך מורכבת, בחרו את הדרך שלכם והכניסו סגנון חדש לביתכם.

  מאמרים נוספים

  מערכות ישיבה פינתיות

  לעיצוב הסלון צריך להקדיש מחשבה, מכיוון שזהו חלל שנמצאים בו לא מעט ומארחים בו לא מעט. עיצוב הסלון צריך לכלול שני מרכיבים – המרכיב הוויזואלי והמרכיב הפרקטי. מצד אחד הוא צריך להיראות כמו שאנו רוצים,...

  בניית חנות וירטואלית

   [sourceurl thesource]