עדין מתלבטים? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

  חודש הפנינג של הנחות בויטוריו דיוואני!
  *בתוקף עד 18.4.21

  ריהוט לעיריה

  הבית שלנו הוא המקום האינטימי ביותר. כמובן שמיותר לציין שכל בית יש לו את האופי והייחודיות שברשותו. כאשר מדברים על ריהוט לבתים פרטיים, כל בעל דירה יכול לבחור כאוות נפשו את הנכון ביותר עבורו. אולם, מוסדות רבים, מחויבים למצוא ריהוט מתאים ונכון בהתאם לצרכים שלהם, ולא על פי גחמה כזו או אחרת. בחירת ריהוט לעיריה כדוגמה מתנהגת בצורה כזו.

  כיצד נבחר ריהוט לעיריה בצורה נכונה?

  בכל עיריה, קיימת המחלקה אשר אחראית על הרכש המגיע ועל הוצאות העיריה. מאחר ומדובר על כסף ציבורי לרוב, ישנה חשיבות לכל הוצאה אשר יוצאת ממשרדי הרכש השונים. ריהוט גן לעיריה הארץ נבחר גם על פי הקשר זה. התקציב המורשה לצורך בחירת הריהוט, הוא זה שמכתיב קודם כל את הדרוש לבחירת הריהוט. לאחר שאושר/קיים התקציב – ניתן האות לבחרית הריהוט המבוקש עבור העירייה.

  הכלל השני והחשוב לא פחות הוא יעדי הריהוט. ריהוט לעיריה נקבע על פי הצרכים לטובת ורווחת התושבים. בעיריות רבות, נוכל למצוא מרכזים אשר משרתים את הציבור וודעות שונות בהם נמצאים קהלים רבים במהלך היום. לכן, הריהטו אשר יהיה קיים בחדרי ההמתנה ובחדרים הרבים יהיה חשוב לטובת הנוחות והגישה לציבור.

  יש לציין שמכיוון שמדובר על מקום ציבורי, על העיריה לספק דרכי נגישות עבור אזרחים בעלי צרכים מיוחדים. לכן ריהוט לעיריה אשר מוזמן מתבקש להתחשב בכך גם.

  כיצד נדע האם הבחירה של ריהוט לעיריה התבצעה כפי שצריך?

  כמוסד ציבורי, הקהל המגיע מדי יום ופוקד את חדרי העיריה, הוא זה שיכול לתת חוות דעת מהשטח לגורמים הרלוונטיים. בנוסף, נוכל להעביר משובים מדי תקופה ולקבל תגובות רשמיות יותר מתושבי העיר שלנו.

  לכן, ניתן לומר כי בחירת ריהוט לעיריה הנו דבר שאין להקל בו ראש. יש לתת מענה עבור התושבים ועבור העובדים בו זמנית. יש להתחשב בתקציב ויש להבין את הצרכים הכלליים, כל זאת כדי לתת מענה אמין, מקצועי ונוח עבור תושבי העיר והקהל הפוקד את בית העיריה שלנו.

  צרו קשר

   אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

   ריהוט למוסדות / ארגונים / ממשלתי נוספים

   ריהוט לבתי מלון

   חנות הרהיטים "ויטוריו דיוואני", גאה להציג בפני לקוחותיה מבחר רב ומרשים של רהיטים מסוגים שונים ולכל מטרה. כולם כאחד איכותיים, עשויים ממיטב חומרי הגלם, מעוצבים למשעי, ונמכרים במחירים אטרקטיביים ומשתלמים. בין היתר תוכלו לרכוש אצלנו...

   ריהוט למשרדי ממשלה

   כשמדברים על ריהוט, חושבים לרוב על כיסא או שולחן. אולם ישנם מוסדות רבים אשר המונח ריהוט עבורם משמש יותר מסתם עוד כיסא או עוד שולחן. מוסדות ציבוריים כמו משרדי ממשלה למינם מחויבים ברמות שונות של...

   הרשמו לניוזלייטר שלנו והשארו מעודכנים בכל המבצעים


    אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

    בניית חנות וירטואלית