עדין מתלבטים? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

  [sourceurl thesource]

  לחץ להתקשרות

  נוחות מעל הכל

  הספה בבית היא לגמרי לא מוצר מותרות. כולנו יודעים עד כמה חשובה לנו הספה בבית ועד כמה היא שימושית, אך אנחנו גם יודעים שבהחלט אין ספה הדומה לרעותה. יש ספות שהן נוחות ומזמינות, כאלה המציעות שעת איכות מפנקת במיוחד ויש את אלה המאכזבות מאוד. הן לא רכות, הן לא מפנקות והן לגמרי לא נוחות. אז איך בוחרים ספה נפתחת אורטופדית?

  בגלל שלא כל ספה היא באמת נוחה ומזמינה ויש כל כך הרבה ספות שהן מאכזבות, חשוב ללמוד לבחור בצורה נכונה וחכמה את הספה הנכספת. אם אפשר שזו תהיה ספה נפתחת אורטופדית, הרי ברור שזה יהיה הכי טוב. כך אפשר יהיה ליהנות מספה נוחה מאוד שתוכל לשמש גם כמיטה נוספת בעת הצורך. ולא סתם מיטה רזרבית ברמה בינונית ומטה. אלא מיטה אורתופדית נוחה להפליא.

   

  ספה אורתופדית היא ספה הרבה יותר מושקעת וגם הרבה יותר מיוחדת, הן מבחינת הייצור שלה והן מבחינת הצורה שלה.

  בספה זו יש דגשים שאין בספות אחרות – מה שהופך אותה לא רק לנוחה מאוד אלא גם לבריאה לגוף. היא מצעיה את התמיכה הנכונה והרצויה לחלקים שונים בגוף והודות לכך, אנשים שיושבים עליה או ישנים עליה, לא יסבלו אחר כך מכאבים שונים כפי שקורה בספות 'נוחות' אחרות.

  כאשר מדובר בספה נפתחת שאתם רוצים לייעד גם לשינה, חשוב עוד יותר לשים דגש על האיכות של הספה, הן מהבחינה האורטופדית והן מבחינת התכנון העיצובי שלה. המשמעות היא ששינה על הספה לא תהיה סתם שינה ארעית ולא נוחה אלא תעניק לגוף את המנוחה עם התמיכה הרצויה בכל חלק שלה.

   

  ויטוריו דיוואני – פתרונות מושלמים לכל סלון

  רוצים גם כן ליהנות מספה מעוצבת ומרשימה בסלון שתהיה גם נוחה, מזמינה ומפנקת וגם תוכל להיפתח למיטה נוחה ומזמינה? בדיוק לשם כך אנחנו כאן. כל הספות, כל האפשרויות בדרגות שונות של נוחות ובריאות.

   

  מאמרים נוספים

  טיפים לעיצוב חדר השינה

  איך נראה חדר השינה שלכם? האם אתם מרוצים מחדר נעים ונאה? גם אם התשובה שלכם לשאלה זו שלילית - יש מה לעשות. תוכלו לעצב את החדר לפי הטעם האישי שלכם. שימו לב לכך שאין זה...

  עיצוב הוליסטי בעץ לפנים ולחוץ הבית

  במצב אופטימאלי, היינו מבצעים את תכנון הבית כך שיתאים גם לחוץ כבר משלב הבנייה, באופן כזה שהבית היה עוד אלמנט בתכנון הכולל של המגרש ולא בהכרח המרכז שלו. כך אפשר לתכנן מראש את כיווני הפתחים,...

  בניית חנות וירטואלית

   [sourceurl thesource]