עדין מתלבטים? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

  [sourceurl thesource]

  לחץ להתקשרות

  טעויות בבחירת סלון לבית

  בחירת סלון לבית היא עניין בעל משמעות רבה. מעבר לבחירת הדגם והעיצוב ישנה חשיבות למבנה הישיבה, לבדים ולאווירה שמעוניינים לייצר בחדר המרכזי הזה שהוא ללא ספק לב הבית. בבתים רבים, הסלון הוא הדבר הראשון שרואים עם פתיחת הדלת, לכן הטאץ' האישי וההתאמה לסגנון הכללי מאוד חשובים אם כי יש עוד כמה דברים שיש להקפיד עליהם ולמנוע טעויות.

  לא על היופי לבדו

  אחת הטעויות הכי גדולות שאנשים עושים בבחירת סלון, היא ללכת אחרי הלב והעין ולא אחרי הפונקציונליות והנוחות. אסור שיופיה של הספה יפגום בנוחות או בשימוש הנדרש לה וניתן למצוא סלון שעונה על שתי הדרישות הללו.

  חשוב להגיע עם ההבנה כי יופי לא בא על חשבון נוחות וכמובן שנוחות אל לה לבוא על חשבון המראה והסטייל של הסלון. השילוב בין השניים אפשרי וניתן לקבלו כאשר רוכשים את הסלון בחנות מקצועית בעלת מגוון רחב של אפשרויות ועיצובים.

  הגודל כן קובע

  כיום, יש שפע של סלונים, ספות וכורסאות למבחר, ניתן למצוא ספות בגדלים שונים המתאימים לכל מבנה של חלל וצורך. החכמה היא להתאים את הספות למבנה החדר ולדרישות המשתמשים ולא ללכת רק אחרי טרנדים או משאלת לב. לא כל מבנה ספה מתאים לכל חדר. יש חדרים שאין בהם מקום לספה פינתית מחוברת בצורת ר', או ספה עם שזלונג ולחלל כזה יש צורך להתאים סלון המורכב מספות 3 + 2, כמו כן, לא כל חלל מאפשר ספות עם ריקליינרים ונדרש מרחב על מנת לאפשר להדומים מקום לשימוש תקין ונוח.

  ישנם אנשים אשר יש להם פנטזיה בנוגע לסלון החלומות שלהם, העובדות פחות מעניינות אותם והם רוכשים ספה שלא מתאימה לגודל החדר או למבנה הרצוי של המרחב. הסלון מאבד מיופיו ומהיכולת לשמש את בני הבית בצורה נכונה ובעיקר נעימה.

  חומר בלתי רגיל

  אחד הגורמים החשובים ביותר בבחירה של סלון הוא החומר ממנו עשוית הספות. בשפע של היום, ניתן למצוא סלונים העשויים מעור אמיתי, דמוי עור או בד, בכל בעיצובים מרהיבים, צבעים וטקסטורות מגוונות.

  חשוב להבין כי לכל סוג וחומר יש את האיכויות שלו, היתרונות והחסרונות, כך שבחירה מוטעית של סוג החומר עלולה לפגום בנוחות ואף להזיק לספות. באופן עקרוני, כאשר בוחנים את ספות העור אל מול ספות דמוי העור, לא ניתן כמעט למצוא הבדלים. הטכנולוגיה ואפשרויות העיצוב המודרניות מאפשרות ייצור סלונים דמויי עור במראה של עור אמיתי ועל פניו הם נראים אותו הדבר, כל אדם צריך לעשות את מכלול השיקולים שלו בעת הרכישה.

  בכל בחירה קיימת אמירה. הבוחרים בסלון דמוי עור עושים זאת או מטעמי מצפון וחמלה לבעלי חיים, או מטעמי חסכון כספי או כהתאמה לצורך ספציפי, לדוגמה, אם מדובר על סלון לחדר טלוויזיה בו הילדים מבלים רוב הזמן וחבל להשקיע באיכות ובעלויות כי הבלאי במילא יהיה מהיר. רוכשי ספות העור מאמינים כי לא ניתן להגיע לאיכות ונוחות בדרך אחרת ושווה להם להוציא כל סכום ולא להתפשר.

  הביטו סביב…..

  בחירה נכונה של סלון אמורה להיות מושפעת מגורמים רבים ולא רק מחלום עיצובי או פונקציונליות. כאמור, צריך לבחון את גודל החלל בו יוצב הסלון, מי אמור להשתמש בו לרוב והאם יהיה בלאי רציני. יש לבחון את תנאי החדר, האם יש בו שמש ישירה על הסלון, מה תנאי החדר מבחינת מיזוג. זאת מכיוון שבעת שינויי טמפרטורה בחדר, ספת עור לא תהיה מושפעת, בעוד חומרים דמויי עור ישנו את מרקמם.

  השפע שקיים היום מאפשר לכל אחד לעצב סלון מושלם במסגרת המגבלות, הדרישות והיכולות ולא להתפשר על יופי, נוחות ופונקציונליות. כך שעל מנת לבחור את הסלון המתאים לצורך, לחלל ולתקציב חשוב מאוד לחלום, לתכנן ולהתגמש תוך כדי הרכישה.

  צרו קשר

   אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

   [sourceurl thesource]

   מאמרים נוספים

   טיפים לעיצוב נכון של סלון קטן

   גם סלון קטן יכול להיות מרשים, פונקציונאלי ונוח לשהייה, כל שצריך לעשות, זה פשוט לתכנן את העיצוב בקפידה ולהתאים את בחירת פרטי הריהוט לשטח. אז איך עושים את זה? פשוט מאוד, צובעים את הקירות בגוונים המוכנים,...

   בניית חנות וירטואלית

    [sourceurl thesource]