עדין מתלבטים? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

  [sourceurl thesource]

  לחץ להתקשרות

  המדריך המלא לניקוי ספות

  זה קורה לכולם, הספה היפה והמושקעת שמפארת את הסלון מתלכלכת וצוברת כתמים ולכלוך במהלך השנים. כתמים שאתם לא מצליחים כבר להסיר. אתם מוזמנים לקרוא את המדריך המלא לניקוי ספות.

  ניקוי ספות

  ראשית, חשוב לא להמתין לכתם משמעותי כדי להשקיע בניקוי של הספה. זאת מאחר ובמהלך הזמן מצטברים על הספות לכלוכים שונים, בקטריות וחיידקים, אבק ועוד, אלה עשויים להשפיע על בריאות דרי הבית והאורחים ולכן מומלץ לנקות באופן קבוע את הספות באמצעות מטלית לחה ו/או שואב אבק וביסודיות ומקצועיות לפחות פעמיים בשנה.

  אך, מה קורה כאשר נוצרים כתמים שלא ניתן לשלוט עליהם?

  ישנם כמה גורמים להצלחת ניקוי כתם מיד עם היווצרותו על הספה:

  כדי להגיב מהר ונכון לסוג הכתם ראשית, חשוב לדעת את סוג החומר ממנו עשויה הספה, האם מדובר בספות עור, זמש, בד אימפלה (50% פוליאמיד, 32% פוליאסטר, ו- 18% כותנה), פשתן, מיקרו פייבר ושאר החומרים הסינתטיים, פוליאסטר וניילון. וכד' לכל בד יש את אופן הניקוי הנכון לו ולאו דווקא חומרי הניקוי היקרים הם היעילים ביותר.

  מאחר וחשוב לטפל בכתמים מיד עם הופעתם, מומלץ לדעת מראש איזה "טיפול" מתאים לספה שברשותכם וכמובן לדעת איזה סוג כתם וממה נגרם, האם מדובר בכתם נוזלי הנגרם ממשקה חם או קר, כתם מזון, כתמי שמן, צבעי מים או שמן, זיעה, דם ושאר נוזלי אדם.

  במקרים רבים, ניתן לנקות כתמים קטנים בחומרים שיש בכל בית, החל ממים ולימון, מים וחומץ ואפילו סבון כלים ואבקת כביסה. אם זאת ספת עור מספיק לנקות עם מגבונים, בכל ספה אחרת מומלץ ראשית לספוג את הכתם, ולאחר מכן להשתמש בחומרי הניקוי הנכונים והייעודיים. יש להימנע באופן חד משמעי משימוש באקונומיקה ומחומרי ניקוי פעילים נוספים שעלולים להסב נזק הרבה יותר מתועלת.

  באם החומרים הנגישים לא פותרים את הבעיה והכתם ממאן לרדת, יש לפנות לניקוי מקצועי.תהליך המקצועי לכל בד יש את השיטה והחומרים המתאימים לו. לדוגמה: בד מיקרופייבר, ישנם כמה סוגים של בד מיקרופייבר ולכן רמות שונות של איכות בד הספה וכן הקושי בניקיונה. כל סוג דורש אופן ניקיון שונה וחומרים אחרים, בין עם על בסיס מים או חומר פעיל ומסיס. או ניקוי של בד אימפלה, מאחר והבד נטבל בחומר טפלוני דוחה.

  צרו קשר

   אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

   [sourceurl thesource]

   מאמרים נוספים

   פינת אוכל – הפינה החמה בבית

   פינת אוכל היא לא רק רהיט בבית, ולא רק מקום שימושי לאכול בו. פינת אוכל היא מקום חשוב בבית, זהו המקום סביבו אנחנו יושבים לסעוד ביחד: משפחה, חברים או אורחים אחרים. המקום בו המשפחה מתאספת...

   רכישת רהיטים באינטרנט

   מה כדאי לרכוש רהיטים באינטרנט ומהם היתרונות? עלייתו של הסחר האלקטרוני המאפשר קניות און ליין, שינה לחלוטין את הרגלי הצריכה ואת סגנון החיים. עכשיו כבר אין צורך לכתת רגליים, לנסוע רחוק או לעמוד בפקקים, ניתן להתחבר...

   בניית חנות וירטואלית

    [sourceurl thesource]