עדין מתלבטים? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

  [sourceurl thesource]

  לחץ להתקשרות

  איך לנקות ספה אחרי ילדים או בעלי חיים?

  כשאנחנו רוכשים מערכת ישיבה לבית, אנחנו לוקחים בחשבון כי זהו פריט מרכזי המשפיע באופן משמעותי על עיצוב הבית. מעבר לזה, אנחנו חושבים על כך שזהו לב הבית – בו נתכנס יחד כל המשפחה, נצפה בסדרה האהובה עלינו, נתרווח בכיף אחרי יום עבודה ועוד ועוד. ולא רק אנחנו נעשה את זה – אלא גם האורחים שלנו, הילדים שלנו ו… בעלי החיים שלנו.

  לא משנה עד כמה נתאמץ למנוע את זה – בשלב כזה או אחר, הספות שלנו תהיינה מעוטרות בכתמים, שאריות מזון, שערות חתול ומה לא. או אם לתאר זאת בצורה כנה יותר – מערכות ישיבה מבד, ספות מדמוי עור ודומיהן נוטות להפוך למעין בתי גידול של מיקרואורגניזמים שונים ומשונים דוגמת פטריות, עובשים וחיידקים לא רצויים.

  ה"אני מאמין" שלנו

  אנו בויטוריו דיוואני מייחסים חשיבות רבה לניקיון מערכות הישיבה שלכם ותחזוקתן השוטפת. אחרי הכל, מדובר ברכישה שהשקעתם בה מחשבה. לכן אנו רוצים שתמשיכו ליהנות מחווית הרכישה שלכם אצלינו – גם אם הספות נמצאות אצלכם בבית כבר כמה שנים. אז בין אם רכשתם מערכות ישיבה מבד, ספות מדמוי עור או כל מוצר רגיש אחר – חשוב שתכירו גם את מוצרי המיגון והניקוי שאנו מציעים, ותמשיכו להתרווח בשקט. כך או כך, זכרו שהבדים העוטפים את מערכות הישיבה שלנו הם בדים נוחים לניקוי שיאפשרו לכם חיים קלים בכל הנוגע לתחזוקה השוטפת.

  מי מתלכלך יותר – הטבעי או הסינטטי?

  כשנבחר יחד איתכם את סוג הבד, ניקח בחשבון כי יש להתאימו להרכב המשפחה בבית, לתדירות האירוח והשימוש במערכת הישיבה. למשל, אם בבית גרים ילדים קטנים, אם יש לכם בעל חיים או אף אם אתם מרבים לאכול בסלון, נכוון אתכם לבחירה בבדים סינטטיים, אשר סופגים פחות כתמים ונחשבים לקלים לניקוי. לעומתם, הבדים הטבעיים עשויים למעשה מפשתן ומכותנה. בדים אלה מספקים מגע אוורירי ורך ומראה טבעי ויפה. לצידם ישנו החיסרון – הם מתלכלכים בקלות וקשים יחסית לניקוי, כך שיש לנקותם באמצעות ניקוי יבש בלבד. לכן, אם בבית גרים ילדים קטנים או אם יש לכם בעל חיים – סוג הבד הנפלא הזה כרגע פחות יתאים עבורכם. לשמחתכם ולשמחתינו – הטכנולוגיה המתפתחת של ימינו יודעת כיצד לייצר בדים סינטטיים אשר נראים ומרגישים כבדים טבעיים.

  הבדים הסינטטיים שלנו ואופן הניקוי שלהם

  אז זה הזמן להכניס למערכת השיקולים שלכם לא רק את צבעה וגודלה של מערכת הישיבה הבאה שלכם, אלא גם את סוג הבד המתאים לאופי הבית שלכם על דייריו ואורחיו, וכן – גם על התנהגותו של ההולך על ארבע שאימצתם.

  מאמרים נוספים

  איזה סלון מומלץ לקנות?

  הסלון הוא החדר הדומיננטי בבית. הוא זה שאחראי על הרושם שהבית שלנו יוצר בעיני האורחים שנכנסים אל הבית. למערכת הישיבה שבסלון יש השפעה מכרעת! כאשר מתלבטים לגבי בחירה של רהיט, יש מספר שיקולים ופרמטרים. אך, אם...

  מדריך רכישת ריהוט לסלון

  הסלון שלכם הוא החדר הכי גדול ומרכזי בבית, בו אתם מבלים את מרבית זמן הערות שלכם בישיבה מול הטלוויזיה לאחר יום עבודה עמוס, או בזמן שאתם מארחים משפחה או חברים, נמצאים יותר מכל חדר אחר...

  בניית חנות וירטואלית

   [sourceurl thesource]