עדין מתלבטים? השאירו פרטים ונציגינו יחזרו אליכם בהקדם

  אני מאשר/ת את תנאי השימוש באתר בהתאם לתקנון

  [sourceurl thesource]

  לחץ להתקשרות

  תעודת אחריות

  הוראות שימוש ותעודת אחריות למוצרי ויטוריו דיוואני בע"מ

  הוראות שימוש

      1.              על מנת לשמור על המוצרים, מראם ותקינותם, עליך לנהוג בהם בזהירות ובהתאם להוראות שימוש אלה. אם נמסרו לך בנוסף הוראות שימוש ספציפיות למוצר, עליך לפעול גם על פיהן.

      2.              אין לעשות שימוש במוצר מחוץ לבית (למעט מוצרים המיועדים לכך).

      3.              יש להרחיק את המוצר מתנורים, גופי חימום ומקורות אש ולמנוע חשיפה ישירה וממושכת שלו לשמש.

      4.              אין להשתמש בסקוץ' ברייט, ברזלית או כרית הפלא ואין לעשות שימוש בחומרי ניקוי ממיסים או בחומרים אחרים שעשויים לפגום בצבע או להשאיר כתמים על המוצר, כגון שמן (כולל שמן עץ). במקרה של ספק לגבי התאמת החומר למוצר ניתן לבדוק אותו בפינה נסתרת לפני השימוש, אך בכל מקרה לא תינתן אחריות לכתמים, פגיעה או שינוי צבע כתוצאה משימוש בחומר שאינו מתאים.

      5.              ניתן לנקות את המוצר באמצעות מטלית לחה או יבשה או באמצעות כמות מעטה של מים מזוקקים. אין לחשוף את המוצר לכמות גדולה של מים ובכל מקרה שמוצר נחשף למים יש לייבש את המים היטב ובמהירות. אין להשאיר חלקים של המוצר כשהם רטובים ויש לשים לב במיוחד שלא נשארים מים בתוך חלקי המוצר כגון במגירות או בין משטחים של שולחנות.

      6.              אין לגרור את המוצר.

      7.              אין להעמיס על המוצר משקל חריג.

      8.              אסור להניח על המוצר חפצים בעלי קצוות חדים או טקסטורה מחוספסת שעשויה לשרוט אותו.

      9.              אין להניח על המוצר חפצים חמים ללא בידוד מספק.

   10.              אין לקפל ולכופף כריות של כורסאות וספות, לשבת על המשענת או המסעד, לעמוד, להשעין את כל משקל הגוף על נקודה אחת (כגון הברך) ו/או לקפוץ עליהן.

   11.              אין לכבס או לגהץ את הבד.

   12.              מזרנים שנעשה בהם שימוש על צד אחד בלבד נשחקים באופן לא שווה והדבר עלול לגרום להם נזק. יש להפוך את המזרן אחת לשלושה חודשים לפחות.

   13.              יש להציב מזרנים על תמיכה אחידה ורציפה וללא מרווחים של יותר מעשרה ס"מ.

   14.              במערכות ישיבה עם הדום נשלף אין לקום מהכורסא כאשר ההדום שלוף. בנוסף, במערכות אלה אין למשוך את הכבל בכח. אם ההדום אינו נשלף במשיכה קלה יש לוודא כי אין גורם כלשהו אשר גורם לעצירת תנועת הפתיחה. אם לא נמצא גורם כזה, יש ליצור איתנו קשר.

   15.              בכל מקרה בו אם אינכם בטוחים לגבי אופן השימוש הנכון במוצר, הנכם מוזמנים לפנות אלינו בצירוף מספר ההזמנה לקבלת הנחיות.

   

  תעודת אחריות

      1.              בכפוף לקיום כל חיוביך הכספיים כלפינו ולתנאי האחריות המפורטים בתעודה זו, אנו מתחייבים כי במשך תקופת האחריות נדאג לתקן ללא תמורה כל תקלה או פגם במוצר שמכרנו לך, הנובעים מפגם בחומר או בהליך הייצור (להלן: "התקלה"). אנחנו רשאים לקיים את חובתנו זו בתיקון התקלה או בהחלפת המוצר, על פי שיקול דעתנו.

      2.              תקופת האחריות היא לשנה ממועד אספקת המוצר לביתך.

      3.              אם המוצר יוחלף, תקופת האחריות לא תוארך וסיומה יהיה בתום תקופת האחריות המקורית.

      4.              עם קבלת המוצר עליך לבדוק אותו ואם קיים בו ליקוי, פגם, תקלה או אי התאמה, עליך לדווח לנו על כך ללא דיחוי.

      5.              האחריות ניתנת לך באופן אישי והיא תמומש כנגד הצגת חשבונית מס על שמך – אנא שמור עליה במשך כל תקופת האחריות. אם הבעלות במוצר תועבר לאדם אחר, לא נהיה חייבים כלפיו בהתחייבויותינו על פי תעודה זו.

  סייגים וחריגים

      6.              האחריות מבטיחה לך טיפול בתקלה על פי הקבוע בתעודה זו. האחריות אינה מקנה זכות לפיצוי בגין התקלה או בגין נזקים הנובעים ממנה. לא נשלם לך פיצוי על נזקים שנגרמו כתוצאה מהתקלה, אלא אם מוטלת עלינו חובה לעשות זאת על פי הוראה מחייבת שבדין.

      7.              תנאי אחריות אלה יחולו כאשר הנך רוכש את המוצר לצורך שימוש אישי, ביתי או משפחתי. אם המוצר מיועד לשימוש לצורך עסקי, מסחרי, לשימושם של אנשים רבים מהרגיל או לשימוש תכוף מהרגיל (כגון לצורך מלון, חדר המתנה, מועדון וכיו"ב) עליך להודיע לנו על כך מראש על מנת שנסכם בינינו את תנאי האחריות עבור רכישתך. אם לא תעשה זאת, האחריות תינתן למשך שישה חודשים בלבד.

      8.              לא ניתנת אחריות למוצרים מתצוגה / עודפים, למעט למנגנונים המכאניים או החשמליים של מוצרים שלהם יש מנגנונים כאלה.

      9.              האחריות אינה מכסה:

  9.1.             נזקים שנגרמו כתוצאה מהובלה או הרכבה שלא נעשו על ידנו או מטעמנו.

  9.2.             חבלות, מכות, שריטות, קרעים ושברים.

  9.3.             נזקים הנובעים משימוש שאינו סביר וזהיר, ובכלל זאת: קרע בכבלי משיכה הנובע מעצמת המשיכה, שימוש בחומרי ניקוי שאינם מתאימים, חשיפה לשמש או לתנור, שקיעה הנובעת מקפיצות, גרירה של המוצר או משיכה של המוצר מחלקיו הרכים (כגון ריפוד או כריות) וכיו"ב.

  9.4.             נזקים הנובעים משימוש במוצר שלא על פי הוראות השימוש.

  9.5.              נזקים שנגרמו כתוצאה משימוש בחומרי ניקוי.

  9.6.             טיפול בנושאים הקשורים לטעם והעדפה אישית, כגון מידת הרכות של המוצר, מבנהו או עיצובו.

  9.7.             מאפיינים טבעיים של המוצר, אשר אינם תקלה אלא נובעים מתכונותיו הטבעיות של החומר ממנו עשוי המוצר (עץ, בד וכו') כגון: "עיניים", סדקים טבעיים בעץ, טקסטורה שאינה אחידה, הבדלי גוונים, שינויי גוון הנוצרים עם השימוש (כגון בבדי מיקרופייבר קטיפתיים) וכיו"ב.

  9.8.             שינוי סביר במוצר כתוצאה מן השימוש בו, כגון שקיעה או התרככות במידה סבירה של כריות וחומרי ריפוד וכן קימוט של הבד.

   10.              שים לב: גם כאשר המקרה אינו מכוסה באחריות, סביר שנוכל לסייע לך לפתור את הבעיה בעלות מופחתת, אצלנו או בהפניה לאיש מקצוע שעובד איתנו. צור איתנו קשר וננסה לעזור!

   

  מימוש האחריות

   11.              לצורך מימוש האחריות תתבקש להציג לנו את חשבונית הרכישה שהוצאה על שמך. אנו עשויים לדרוש גם הצגת תעודה מזהה.

   12.              אנו רשאים לבקש ממך לשלוח אלינו תמונות ו/או סרטונים של התקלה ו/או לבצע איתנו שיחת וידאו בה תוצג לנו התקלה לצורך החלטה בדבר אופן הטיפול הראוי. היענותך לבקשה זו הוא תנאי למימוש האחריות.

   13.              איננו חייבים לתקן את התקלה בביתך ואנו רשאים, בהתאם לנסיבות ועל פי שיקול דעתנו המלא, לבקשך להעביר את המוצר אלינו (בתיאום מראש) לצורך הבדיקה והתיקון, לכתובת: מחסני ויטוריו דיוואני, צומת דרורים. אם נבקש כי המוצר יועבר אלינו, העברת המוצר אלינו תהיה על אחריותך ועל חשבונך. אם תרצה להיעזר בשירותי הובלה מטעמנו לצורך איסוף ו/או החזרת המוצר, הדבר יהיה כרוך בתשלום של 200 ₪ לכל כיוון.

  אחריות למזרנים – הוראות מיוחדות

   14.              על אף האמור בתעודת האחריות, האחריות למזרנים תינתן לפי התנאים הבאים:

  14.1.         תקופת האחריות למזרנים הינה עשר שנים, למעט שכבת הנוחות ובד הכיסוי אשר להם ניתנת אחריות לשנה אחת.

  14.2.         בשנת האחריות הראשונה אנו נגיע לביתך לצורך טיפול במזרן או שנדאג לאיסופו והחזרתו אליך לאחר התיקון.

  14.3.         מתחילת שנת האחריות השניה יהיה עליך להביא את המזרן אלינו, לכתובת: מחסני ויטוריו דיוואני, צומת דרורים. אם תרצה להיעזר בשירותי הובלה מטעמנו לצורך איסוף ו/או החזרת המוצר, הדבר יהיה כרוך בתשלום של 200 ₪ לכל כיוון.

  14.4.         כל יתר תנאי האחריות חלים לגבי מזרנים ללא שינוי.

   

  הוראות נוספות

   15.              קריאת שירות בגין מקרה שאינו כלול במסגרת האחריות תחוייב בתשלום בסך 300 ₪.

   16.              אנו רשאים (אך לא חייבים) לתת שירות תיקונים גם מעבר להתחייבויותינו על פי תעודת האחריות לרבות לאחר תום תקופת האחריות או לתקלות שאינן מכוסות באחריות. תיקונים שאיננו מחוייבים לבצעם על פי תעודת האחריות יחוייבו בתשלום.

   17.              מובהר כי אין באמור בתעודה זו כדי לגרוע מחובותינו לפי תקנות הגנת הצרכן (אחריות ושירות לאחר מכירה), תשס"ו-2006 לגבי מנגנונים מכאניים וחשמליים של רהיטים (אם קיים במוצר שרכשת מנגנון כזה) ומחובותינו לפי חוק הגנת הצרכן, תשמ"א – 1981.

   18.              תעודת אחריות זו מנוסחת בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד. כל האמור בה בלשון זכר משמעו גם לשון נקבה ולהיפך.

   19.              פניות ובירורים בכל הנוגע לאחריות וכל עניין נוסף ניתן לבצע מול שירות הלקוחות של החברה, בצירוף מספר ההזמנה, בטלפון מספר 09-8910055 בין השעות 10:00 – 16:00, בהודעת ווטסאפ למספר 054-7513079 או בדוא"ל: sherut@divani.co.il.

  למה אנחנו

  חברת ויטוריו דיוואני בע"מ הינה חברה פורצת דרך ומובילה בארץ במכירת רהיטים לבית ולמשרד. אנחנו מתייחסים ברצינות לכל פניית לקוח בן אם בהתלבטות בבחירת המוצר המתאים ביותר עבורכם ובין אם בשירות לאחר רכישה, על כן בחרנו בקפידה את אנשי השיווק והמכירה שעובדים בצוות שלנו וכל שיחותינו מוקלטות, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בכל פניה או בקשה ותהנו מהטיפול המסור של נציגינו.
  רמת גימור גבוהה ביותר
  גיוון מוצרים
  איכות ללא פשרות
  יבואן רשמי
  משלוחים מהירים
  נוחות בכל רגע
  בניית חנות וירטואלית

   [sourceurl thesource]