אודותינו

אודותינו

“ויטוריו דיואני בע”מ” , עוסקת ביבוא, שווק ומכירה של ריהוט ביתי ומשרדי בעיצוב ייחודי, לשוק הפרטי והמוסדי (בתי מלון
והארחה, צימרים, בתי קפה, מסעדות ומועדונים, חברות ומפעלים),

מוצרינו מיובאים ממיטב החברות, ישירות מן היצרן לצרכן הסופי, בחסכון מרבי בעלויות התיווך
ובמחירים הוגנים.

חברתנו הינה המובילה במכירת רהיטים לבית ולמשרד בכל אתרי האינטרנט המובילים ואת מוצרינו תמצאו בכל אתרי הסחר המובילים בארץ, ביניהם וואלה שופס,P1000, גרופון,אולסייל, GetIt, ערוץ הקניות, נענע שופס, ועוד …
בנוסף נמכרים מוצרנו באמצעות חוברות ההטבות של חברות האשראי, ישראכרט, ויזה ואמריקאן אקספרס.

מקור מיוחד לגאווה הוא המוניטין לו זכתה חברתנו בשל האמינות והמאמצים הרבים המושקעים על ידי מנהליה להעניק לכל לקוח, ולו הקטן ביותר, את השירות המקצועי הטוב והמהיר ביותר.

לנו ב-”ויטוריו דיואני בע”מ” שיטת יבוא ייחודית, המאפשרת לך הלקוח ליהנות מיבוא אישי של המוצר הנבחר על ידך ומבוצע במיוחד עבורך. המוצרים המיובאים על ידינו לבית ולמשרד הינם במגוון רחב ואיכותי, במחירים הוגנים ובטיב ואיכות מצוינים. המוצרים המיובאים נבדקים על ידינו אישית בטרם יגיעו אליך.

חשיבות רבה אנו מייחסים להליך ההתלבטות שלך, בדרכך לרכוש את המוצר הסופי המועדף עליך, ולפיכך, השקענו מחשבה רבה וטכנולוגיה מתקדמת בבנייה ועיצוב אתר הבית שלנו, על מנת שיהיה נעים למראה וידידותי למשתמש, תוך כדי כך שיאפשר צפייה מקוונת במלאי המוצרים, במפרט הטכני והתיאור המקסימאלי שלהם והצגתם. הנאת הרכישה שלך- היא הנאתנו, ונעשה ככל יכולתנו על מנת שזו תתבצע בחסכון המרבי של זמן וכסף, בידידותיות, יעילות ומהירות .

רכישת רהיטים לבית המקוונת באתרנו כוללת רכישה רגילה, קבוצתית ומבצעים מעת לעת- אנו ממליצים לך בחום לעקוב אחריהם ולהצטרף לרשימת הדיוור של לקוחותינו, למען נודיעך בעתיד על כל מבצע אותו נקיים וכן, על כניסת מוצרים חדשים לאתר ולאולם התצוגה שלנו.

)